Experience
20 ÜLKEDE EKIP ÜYELERIMIZ BIZI ÇALIŞMAK IÇIN EN HARIKA YER OLAREK ŞEÇTI Dünya çapında ekip üyelerimiz Hilton'un çalışmak için en iyi yer olduğuna inanıyor. Avusturya, Fransa ve Portekiz'de 1. sırada olmak üzere 20 ülkede çalışmak için en iyi yerlerden biri seçildik.

Hilton'da Konaklamanın büyük önemi vardır, ancak Konaklama hikayenin sadece bir yüzüdür.

123 ülkede ve bölgede 19 dünya çapında üstün markaya sahip uluslararası bir konaklama şirketi olarak, bir milyon odadan oluşan 7,300'den fazla otel ile misafirlerimize unutulmaz deneyimler sunabilmek için yüzlerce işin gerektiğini biliyoruz - ve her işin arkasında, her bir Konaklama'yı sihirli kılmak için çalışan olağanüstü bir kişi bulunuyor.
img1

İŞ İÇİN GELİN, ÖDÜLLÜ AVANTAJLAR İÇİN KALIN

20 ülkede Çalışmak İçin En İyi Yer olarak seçilen Hilton; her gün işe tüm benliğinizi getirebileceğiniz, sizi beklentilere meydan okumaya ve mükemmeliyeti aramaya teşvik eden avantajlarla birleşmiş, ödül kazanmış bir kültürdür.
Daha Fazla Avantaj Keşfet >
Başarının anahtarı: Thrive at Hilton Thrive at Hilton, Takım Üyelerimize verdiğimiz değerin ifadesidir. Profesyonel ihtiyaçlarınızı karşılamanız için sektörde liderlik ettiğimiz avantajlar, takdir ve destek programları ile takım üyelerimizin esenliğini ve performansını destekleriz. Bu yenilikçi programın nasıl kişisel hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olduğunu görün.
Takdir Etmek Fark Yaratır Takdir yaklaşımımız; olağanüstü ödüller, modern araçlar ve anlamlı anlarla harika işleri ve insanları kutlamaya dayanmaktadır. Hilton, en yüksek onur derecemiz olan CEO Light & Warmth Ödülü dahil, Takım Üyelerimize teşekkür etmek ve ödüllendirmek için tasarlanmış çeşitli etkinlikler ve ödül programları düzenler.
Team Member Travel Program
Bu program, hayalini kurduğun tatili gerçekleştirirken sektörün lider olanaklarından yararlanma fırsatıdır; sevdiğin birini ziyaret etme, özel bir günü kutlama ve çok daha fazlası için Dünya Gezgini, Yolculuk Sever veya Yakın Çevrede Tatilci olsanız da, dünya genelindeki otellerimizde harika indirimlerle Hilton'un ünlü misafirperverliğinin tadını çıkarın. Tüm bunlar, Go Hilton Takım Üyesi ve Aile & Arkadaşlar Seyahat Programlarımızla mümkün!

​​​​​​​*Öne Çıkan: Takım Üyesi, Go Hilton kullanarak Conrad Rangali Maldivleri'ni ziyaret ediyor.
HİLTON EKİBİNİ TANIYIN Meet the Chief Welcome Officers, Ultimate Stay Creators, & Magic Makers that fill the world with the light and warmth of hospitality.
img1

YETENEK
TOPLULUĞUMUZA KATıLıN

İlgi alanlarınızla eşleşen iş ilanı uyarıları için iletişimde kalın!