HILTON’DA BEDEN, ZİHİN, RUH GELİŞİMİ Hilton’da Gelişin Ekip Üyesi Değer Teklifimizdir. Profesyonel ihtiyaçlarınızı karşılamak için sektör öncüsü avantajlar, takdir ve destek ile Ekip Üyelerimizin sağlığı ve performansını destekler. Bu yenilikçi programın kişisel hayallerinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olduğunu görün.
hilton’da-gelişin

HILTON’A ÖZGÜ

Ekip Üyelerimiz olağanüstü konukseverlik sunmak için çok çalışırlar ve biz de aynısını yaparak onlara teşekkür etmek isteriz.
GO HILTON SEYAHAT İNDİRİM PROGRAMI Hayalinizdeki tatile çıkın. Sevdiğiniz birini ziyaret edin. Bir dönüm noktasını kutlayın. Dünya çapındaki otellerimizde büyük indirimlerle Hilton’un ünlü konukseverliği ile kendinizi şımartın. Bunların tamamı Go Hilton Ekip Üyesi Ailesi ve Arkadaşları Seyahat Programları ile mümkün! Go Hilton programına ek olarak, APAC bölgesi, APAC bölgesinde Hilton’un sahip olduğu ve Yönettiği otellerde, Ekip Üyelerinin otelde kalıp kalmadığına bakılmaksızın, otelin işlettiği Yiyecek ve İçecek mağazalarında Yiyecek ve İçecek indirimi sunan benzersiz bir politikaya sahiptir.
hilton-seyahat
bir-hayal-verin

DÜNYADA BİR FARK YARATIN-BİR HAYALİ YAŞAYIN, YAŞATIN

Hilton’un Thrive Sabbatical Programıyla, başkalarına yararlı olmak için bir hayal sunmanın veya bir kişisel hedefi keşfederek bir hayali yaşamanın nasıl bir şey olduğunu göreceksiniz. Dört hafta. 5.000 ABD Doları. Enerji toplamak, gelişmek ve anlamlı bir fark yaratmak için bir şans.
HER ADIMDA DESTEKLENİN Lead@Hilton giriş seviyesinden kıdemli liderlik seviyelerine kadar kariyerlerinin her adımında Ekip Üyelerini geliştirmeye odaklanan bütünsel Liderlik Geliştirme çerçevemizdir. Hilton kendisini; yaşam boyu öğrenmeye, Ekip Üyelerinin kendi içlerindeki potansiyellerinin zirvesine ulaşmalarına ve kariyer hayallerinin gerçekleşmesine yardımcı olacak kaynaklar sunmaya adamıştır.
destek-olun
takdir-önemlidir
TAKDİR ÖNEMLİDİR Takdirle ilgili yaklaşımımız harika işleri ve olağanüstü ödüllere, modern araçlara, anlamlı anlara sahip insanları kutlama temeline dayanmaktadır. Hilton, Ekip Üyelerimize teşekkür etmek ve onları ödüllendirmek için, en yüksek ödülümüz olan CEO Işığı ve Samimiyeti Ödülü ile birlikte, çok çeşitli etkinliklere ve ödül programlarına sahiptir. Ekip Üyelerimizin hikayeleriyle takdir programlarımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

> Kısa
süre önce ödül alanlarla tanışın