HILTON’DA BEDEN, ZİHİN, RUH GELİŞİMİ Hilton’da gelişin Ekip Üyesi Değer Teklifimizdir. Profesyonel ihtiyaçlarınızı karşılamak için sektör öncüsü avantajlar, takdir ve destek ile Ekip Üyelerimizin sağlığı ve performansını destekler. Bu yenilikçi programın kişisel hayallerinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olduğunu görün.
hilton’da-gelişin

HILTON’A ÖZGÜ

Ekip Üyelerimiz olağanüstü konukseverlik sunmak için çok çalışırlar ve biz de aynısını yaparak onlara teşekkür etmek isteriz.
GO HILTON SEYAHAT İNDİRİM PROGRAMI Hayalinizdeki tatile çıkın. Sevdiğiniz birini ziyaret edin. Bir dönüm noktasını kutlayın. Dünya çapındaki otellerimizde büyük indirimlerle Hilton’un ünlü konukseverliği ile kendinizi şımartın. Bunların tamamı Go Hilton Ekip Üyesi ve Ailesi & Arkadaşları Seyahat programları ile mümkün!
hilton-seyahat
bir-hayal-verin

DÜNYADA BİR FARK YARATIN-BİR HAYALİ YAŞAYIN, YAŞATIN

Hilton’un Thrive Sabbatical programıyla, başkalarına yararlı olmak için bir hayal sunmanın veya bir kişisel hedefi keşfederek bir hayali yaşamanın nasıl bir şey olduğunu göreceksiniz. Dört hafta. 5.000 ABD Doları. Enerji toplamak, gelişmek ve anlamlı bir fark yaratmak için bir şans.
HER ADIMDA DESTEKLENİN Lead@Hilton, giriş düzeyinden kıdemli liderliğe kadar, kariyerlerinin her adımında Ekip Üyelerini geliştirmeye odaklanan bütünsel Liderlik Gelişimi çerçevemizdir. Hilton’un yaşam boyu öğrenme ve Ekip Üyelerinin tam potansiyellerine ulaşmalarına ve kariyer hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olan kaynakları sunma taahhütü vardır.
destek-olun
takdir-önemlidir
TAKDİR ÖNEMLİDİR Takdir yaklaşımımız harika işi, olağanüstü yetenekli çalışanları, modern araçları ve anlamlı anları kutlamayı temel alır. Hilton, CEO Light & Warmth Ödülü en yüksek onur olmak üzere, Ekip Üyelerimize teşekkür etmek ve ödüllendirmek için tasarlanmış çeşitli etkinlik ve ödül programları düzenler. Ekip Üyelerimizin hikayeleri aracılığıyla takdir programlarımız hakkında daha fazla bilgi alın.

​​​​​​​> Yakın geçmişte onurlandırılanların bazıları ile tanışın